Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon  602 132 578

Producent mebli oraz tapicer

Nasza firma powstała w 2013 roku w Pisarzowicach (woj. śląskie), niewielkiej miejscowości usytuowanej ok. 11 km na północ od Bielska-Białej.

Przedsiębiorstwo, które stworzyliśmy, jest owocem doświadczenia nabytego podczas wieloletniej praktyki obejmującej produkcję i renowację mebli. Pracę w branży meblowej poprzedziliśmy zdobyciem odpowiedniego wykształcenia, które otworzyło nam drzwi do nabrania specjalistycznych umiejętności.
Możemy się poszczycić ponad 27-letnim doświadczeniem w realizacji projektów związanych z wykonywaniem mebli na wymiar, stanowiących element wyposażenia salonu bądź pokoju dziecięcego. Ze względu na to, że uwielbiamy wyzwania, przeprowadzamy prace obejmujące kompletną renowację starych mebli tapicerowanych.

Praca, którą wykonujemy jest naszą największą pasją. Mimo wielu lat działalności branżowej, wciąż staramy się rozwijać nowe umiejętności, a także stosować najnowocześniejsze techniki, pozwalające zrealizować najbardziej skomplikowane zadania.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, trzymając się wytycznych określonych przez klienta. Dzięki temu, że posiadamy długoletnią praktykę, doskonale znamy potrzeby rynku. Wiemy, jakie materiały dobierać, by uzyskać meble odpowiedniej jakości, satysfakcjonującej zleceniodawcę. Dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów. Oferujemy atrakcyjne ceny, podlegające negocjacji.

Zapraszamy do przejrzenia naszych zakładek ofertowych.

 

Meble